fbpx

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Bize dair birçok dedikodu dolanıyor. Sosyal medyanın dilinden en iyi biz anlıyormuşuz, bizim sosyal medya yönetimimiz ile markalar başarıdan başarıya koşuyormuş, bizim hazırladığımız reklamlardan daha iyisi yokmuş… Ama bunlar dedikodu değil, gerçek.

Biz sosyal medyaya ve sizler için sağladığı fırsatlara hayran olan, bunları ustaca kullanan nitelikli bir ajansız. Sosyal ağın tüm dinamiklerine hakim, yeniliklere hızla adapte olan, hevesle öğrenen capcanlı bir ekibiz. Üstelik hakkımızdaki tek dedikodu ne kadar azimli ve profesyonel olduğumuz!

Dedikodu Ajansı olarak biz, teknolojinin sunduğu olanakları benimsiyor, sosyal medya platformlarının her birini fayda sağlayacak biçimde kullanıyoruz. Sosyal medya ağlarının dijital pazarda büyük bir yere sahip olduğunun farkındayız. Bu yüzden bu ağları yükselmek isteyen markaların hizmetine sunuyoruz.

Sosyal medyanın dijital pazarda aktif bir yeri olması gerektiğine inanıyoruz. Çünkü başarı dedikodularının en fazla ses bulduğu dijital ortamın gerçek başarıyı da doğurduğunu biliyoruz.

Pazarda uzun bir ömre sahip olmak isteyen markalar da bu nedenle geleneksel pazar imkanlarıyla yetinmeyerek sosyal medyaya dahil olmalıdır. Bu ağlarda neyi nasıl yapacağı konusunda fikri olmayan markalar için ise Dedikodu Ajansı olarak biz devreye giriyoruz.

Markaya uzun bir ömür armağan ederken hedef kitlenin zamanının ciddi bir kısmını geçirdiği sosyal ağları profesyonel bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Kitleyi sosyal medyada nasıl besleyeceğimizi iyi biliyor, görsel ve yazılı içerik üretimimizi buna göre gerçekleştiriyoruz.

Hedef kitlenizi sosyal medyada keşfediyor, marka kimliğinize ve kitlenizin talebine göre sosyal medya planlaması sunuyoruz. Dedikodu Ajansı adıyla biz bu hizmetleri sizin başarıya ulaşmanız için sağlıyoruz.

Sosyal medyada laf lafı açar, bir sürü içerik yığılır, içinden bazıları parlar. Biz bunu biliyoruz, dedikodu bizim adımız. Ancak özgün tasarımlar, kaliteli içerikler ve kreatif reklamlar ile neyin dedikodusunun yapılacağına biz karar veriyoruz.

Kulaktan kulağa yayılan dedikoduların başarı getirmesi için sosyal medya ağlarını yönetiyoruz. Bu işi profesyonellikle yapıyor, markanızı sosyal medyada güçlü kılacak hamleleri hayata geçiriyoruz.

Dijital pazarda güvenin inşasında en fazla etki sunan alan sosyal medyadır. Biz markaların güvenilir kimliklerini yansıtmak için dinamiğini hiç yitirmeyen ekibimizle çalışıyoruz. Hedef kitlenin markanıza dair dedikodularının ‘çok iyi, işinin ehli, harika’ sözcükleriyle süslenmesi için varız.

Sosyal ağlarda meydana gelen hiçbir gelişme bizim için sürpriz değildir. Yenilikler takip ederek sosyal medyayı marka için nasıl daha iyi kullanabileceğimizi hızlıca keşfeder ve uygularız. Herhangi bir kriz anında en iyi çözümü sunarız.

Profesyonelliğimizden ödün vermeyerek markaları sosyal medya platformlarında canlı tutarız.

Beğeniler, yorumlar, takipçiler… Sosyal medyada başarıyı yakalamak bizim uzmanlık alanımız. Markanızın sosyal medyadaki duruşunun etkileyici olması bizim en büyük mutluluğumuz.

Dedikodu Ajansı, başarının gerçek olduğu yerdir.

misyonumuz

Dedikodu Ajansı olarak önceliğimiz; markalarımız, en üstte tuttuğumuz değerimiz ve her işimize özen göstermektir. Markaları sahiplenerek, en mükemmel olanı yaratarak hizmet vermek bizim bu sektöre adım atarken benimsediğimiz değerlerdi. Bu yüzden görünenin ardındakini görmeyi ve buna uygun projeler üretmeyi kendimize görev bilir, bunun için tüm enerjimizle çalışırız. Çalıştığımız markaların arzularını gerçekleştirir, onların çıkarlarını gözeterek ilerleriz.

Sosyal medyada her yeniliğin peşinde koşup, özgün içerik ve tasarımlarla, doğru yöntemlerle markalara yol gösteririz. Markaya verdiğimiz değeri, her projemizde gözler önüne sereriz. Verdiğimiz hizmetin kalitesinden şaşmaz, buna uygun hareket ederiz.

En büyük hedefimiz sosyal medya dedikodularında akla ilk gelen isim olmak. Başarı dedikodularımızın sosyal ağlarda yayılması ve daha büyük başarılarının önünü açması bizim ana amacımızdır.

Kendimiz için yaptığımız iş ile gündeme geldiğimiz, daha fazlasını sunduğumuz bir gelecek umuyoruz.

İleride cesur, yaptığı işin hakkını veren bir ajans olarak anılmak misyonumuzu oluşturuyor. Markaların maddi, manevi kazanç sağlamalarının sebebi olmak ise bizim en samimi dileğimiz.