Biz Kimiz?

Referanslarımız

Hakkımızda

Biz sosyal medyaya ve sizler için sağladığı fırsatlara hayran, bunları sizlere sunmak için tepeden tırnağa hazırlanmış bir ajansız. Sosyal medyanın tüm dinamiklerine hâkim, her çıkan yeniliğe hevesle koşan ve öğrenen, sosyal medya platformlarının deyim yerindeyse altını üstüne getiren capcanlı bir ekibiz.

Biz Dedikodu Ajansı olarak dijital teknolojinin sunduğu, günümüzün en değerli araçlarından sosyal medyayı her şeyiyle sizler için ele alıyoruz. Sosyal medyanın hem insanlar hem de markalar için inanılmaz fırsatlar doğurduğunun farkındayız. Bu fırsatları doğru değerlendirenlerin güçlü olduğunu, diğerlerinden bir adım önde olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı markalara geniş hizmet ağımızla destek veriyoruz.

Günümüzde sadece geleneksel mecraların sunduklarıyla yetinmek uzun bir marka ömrü için maalesef mümkün değil. Dijital dünyadan faydalanmak ve burada yer almak markaların yaşamını sürdürmesini, uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Biz de verdiğimiz hizmet ile markaların ömürlerine ömür katmayı amaçlıyoruz.

Artık kitlelerin sosyal medyadan kafasını kaldırmadığı, sosyal medyayı kılavuz olarak gördüğü bir dönemin içindeyiz. Bundan dolayı markaların hedef kitlelere ulaşmak için sosyal medyayı bir araç olarak doğru şekilde kullanması gerekiyor. Tam bu noktada devreye biz giriyor ve tüm uzmanlığımız ile sizlere sosyal medya alanında hizmet veriyoruz. 

Sosyal medyada her kesimden kullanıcı bulunuyor. Bu yüzden her markanın hedef kitlesini rahatça bulabileceği bir alan. Biz sizler için tasarladığımız projeler ile kolay ve etkili bir şekilde hem hedef kitleniz hem de potansiyel kitleniz için görünür olmanızı sağlıyoruz. Böylece daha çok insana ulaşmanıza, sizi takip edenlerin sayısının artmasına yardımcı oluyoruz.

Dijitalin her alanında etkili olmak için yaratıcı olmak gerektiği gibi bu durum sosyal medya için de değişmiyor. Yaratıcılık her zaman kendini gösteren bir etkiye sahip. Biz de yaptığımız yaratıcı çalışmalar ile sizleri farklı kılıyor, diğerlerinden ayırıyoruz. Sosyal medyada görselliğin önemini biliyor, dikkat çeken tasarımları kaliteli metinler ile destekliyoruz.

Hedef kitlenizi, rakiplerinizi, içinde olduğunuz pazarı iyi bir şekilde analiz ederek ona uygun projeler yürütüyoruz. Size kazanç sağlayacak doğru sosyal medya platformunu seçerek profilinizi kaliteli içerikler ile donatıyoruz. Özgün tasarım ve yazılar ile kullanıcıların dikkatini çekmenizi sağlıyoruz. Profilinizde akıllarda yer edecek içerikler paylaşıyoruz.

Markanıza göre stratejiler belirleyerek hızlı ve profesyonel bir şekilde içeriklere yansıtıyoruz. Sürekliliğin önemli olduğu sosyal medyada planlı bir şekilde ilerliyor, içeriklerin paylaşımını doğru zamanlarda yapıyoruz. Kullanıcıların profilinizde sıkılmadan uzun süreler vakit geçirmesini sağlıyoruz.

Bu alandaki her yeniliğin takipçisiyiz. Her türlü gelişim ve değişime hazırlıklıyız. Araştırmacı kişiliğimizle aynı kalmaktan uzak, sürekli yenilik arayan yapımızla sorunsuz hizmetin peşindeyiz.

Sosyal medya yönetiminin yanı sıra doğru medya planlamaları ile bütçenizi en iyi şekilde değerlendiriyor, sizi kitlenize ulaştırıyoruz. Kısa sürede, doğru kişilere markanızı sosyal medya reklamları ile gösteriyoruz. Ayrıca bu alanda itibarınızı koruyor, herhangi bir kriz anında soğukkanlılıkla krizi çözüme kavuşturuyoruz.

Bizler markanızı sosyal medyada güçlü kılıyoruz. Profesyonellikten ödün vermiyor, aldığımız her işi layıkıyla yerine getiriyoruz. Markanız ile kitleniz arasındaki yolu yapar ve gücünden şüphe duymadığımız, duygulara sesleniriz. Üstün kalitede sunduğumuz hizmetimiz ile her işi ciddiyetle yerine getiririz.

Bir çocuğun bir çiçeğe dokunurken gösterdiği hassasiyet ile markalara yaklaşır, onları en güzel renklere boyarız.

Grafik Tasarım

Uzman ekibimiz sizler için harika tasarımlar üretiyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Uzmanlarımız sizleri hedef kitlenize ulaştırıyor.

İçerik Planlaması

Sosyal medyanız ile ilgili analizler doğrultusunda en doğru içerikleri sizle için planlıyoruz.

Misyonumuz

Dedikodu Ajansı olarak önceliğimiz markalarımız, en üstte tuttuğumuz değerimiz ise her işimize özen göstermektir. Markaların değerini bilerek, onları sahiplenerek, en mükemmel olanı yaratarak hizmet vermek amacımızdır. Görünenin ardındakini görmeyi ve buna uygun projeler üretmeyi kendimize görev bilir ve bu uğurda tüm enerjimizle çalışırız. Çalıştığımız markalara istediklerini sağlar, onların çıkarlarını gözeterek ilerleriz.

Sosyal medyada her yeniliğin peşinde koşarak, özgün içerik ve tasarımlarla, doğru yöntemlerle markalara yol gösteririz. Markaya verdiğimiz değeri, her projemizde gözler önüne sereriz. Verdiğimiz hizmetin kalitesinden şaşmaz, buna uygun hareket ederiz.

Vizyonumuz

En büyük hedefimiz sosyal medya denilince ilk akla gelen ve önerilen olmak. Çünkü biz biliyoruz ki verdiğimiz hizmet ile kazandığımız her marka başka güzelliklerin aracısı oluyor. Kendimiz için yaptığımız iş ile gündeme geldiğimiz, daha fazlasını sunduğumuz bir gelecek umuyoruz.

İleride cesur, yaptığı işin hakkını veren bir ajans olarak anılmak isteklerimiz arasında yer alıyor. Markaların maddi, manevi kazanç sağlamalarının sebebi olmak en samimi dileğimiz.

We have already completed thousands of works

Our agency would like to help you create an incredible website in no time and take your business to the next level.

Graphic design

Notebook cover

Graphic design

Colorful illustrations

Graphic design

Webinar cover

Website design and development

Travel company website

Mutlu müşterilerimiz neler diyor

Our agency would like to help you create an incredible website in no time and take your business to the next level.

"Best choice!"

Everything is done perfectly and we finish our projects on time. Thanks to Baza and their team.
Mat Goldman
Developer

"Great company!"

Everything is done perfectly and we finish our projects on time. Thanks to Baza and their team.
Steve Smit
CEO

"Perfect!"

Everything is done perfectly and we finish our projects on time. Thanks to Baza and their team.
Max Parker
Project manager

İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Kitlenizi kısa sürede büyütmenize yardımcı olabilecek son derece deneyimli sosyal medya uzmanlarımız var.