fbpx

Gizlilik Sözleşmesi

Bu metin BDS Medya’ya ait internet sitelerinin gizlilik politikasıdır.

BDS Medya‘ya ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

BDS Medya‘ya ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler BDS Medya iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

BDS Medya‘ya ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı ve/veya banka havalesi kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

BDS Medya‘ya ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir. Bu konularla ilgili başvurular [email protected] e-posta adresine yapılmaktadır.